Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

stretto

Responsabilitati:

- Dezvolta relatii de lunga durata cu clientii,
- Creste distributia prin urmarirea stocului si influentarea comenzilor de cafea si produse complementare

- Monitorizeaza si verifica starea echipamentelor oferite in comodat
- Realizeaza obiectivele lunare de vanzari,
- Urmarirea / Gestionarea platilor conform conditiilor agreate

Cerinte:

- Studii medii/superioare,
- Experienta in domeniul vanzarilor, ( B2B reprezinta un avantaj )
- Abilitati de comunicare si negociere,
- Permis de conducere categoria B

- Persoana energica perseverenta cu abilitatii de planificare si organizare

Oferim:

- Salariu atractiv,
- Bonusuri corelate cu performanta,
- Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei mari companii de productie si distributie.

- Cursuri de dezvoltare personala si profesionala

- Asigurare si servicii medicale complete

- Prime de Pasti si de Craciun