Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Ai sansa sa fii parte dintr-o companie care are ca valori profesionale competenta, performanta, etica si respectul pentru lege. Compania client, cu activitate in zona sistemelor de securitate si siguranta, este in cautarea unui Sales Representative B2B responsabil in generarea noi oportunitati de business in zona Ardeal - Moldova.
Serviciile oferite se axeaza pe sisteme electronice integrate de securitate si paza (sisteme electrice de securitate).

Cerinte:

  • Experienta in vanzari in piata de facility management / servicii de securitate spre zona business
    Networking in zona de responsabilitate (avantaj) Capacitatea de responsabilitate si profesionalism Studii superioare (preferabil tehnice)
  • Limba engleza scris si vorbit – nivel conversational – mediu- avansat

Descrierea jobului

  • Responsabilitati:
  • Genereaza oportunitati de business in aria de responsabilitate: Ardeal cu extindere spre Iasi
  • Este responsabil de managementul conturilor de clientii din portofoliul companiei care sunt cuprinsi aria de responsabilitate
  • Prezinta serviciile companiei potentialilor clienti cat si clientilor din portofoliul alocat
  • Realizeaza rapoarte saptamanale cu privire la activitatea de vanzari

Beneficii:

  • Dezvoltarea profesionala si sustinere intr-o echipa noua in Cluj-Napoca
  • Oportunitatea de a lucra in zona business
  • Salariu competitiv in functie de experienta si responsabilitatile solicitate
  • Bonus de performanta stabilit conform KPI anual Masina de serviciu, laptop, telefon mobil

Aplica si vei fi contactat in cel mai scurt timp!