Sales Representative Autovehicule Comerciale

sales representative

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; Pitești

CERINTE:

- studii superioare
- cunostinte in folosirea calculatorului (MS Office, Internet, E-mail);
- bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii si clientii;
- adaptabil, organizat, politicos si cu un spirit intreprinzator;
- capacitate de a acumula cunostinte noi;
- coordonare, organizare, control si evaluare, gandire analitica si strategica, munca în echipă;
- promptitudine in luarea deciziilor;
- responsabilitate, fidelitate si stabilitate

RESPONSABILITATI :
- mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti ai companiei;
- ofera consultanta tehnica si comerciala, intocmeste ofertele catre clienti;

- incheie contracte cu clientii si se ocupa de livrarea bunurilor catre acestia la termen;

OFERTA (bonusuri, beneficii):
- oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii dinamice;
- un job de lunga durata.
- angajam absolventi ai Facultatii de Automobile Rutiere, chiar si fara experienta carora le oferim formare continua si gratuita in domeniu
- salariu atractiv si bonusuri