Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Iași; Constanța; Craiova; Timișoara

Compania noastra, in plina dezvoltare pe piata din Romania, angajeaza la nivel national echipa dedicata pentru promovarea si vanzarea unui portofoliu de produse cosmetice premium.

Descrierea jobului:

Responsabilitati:
Este responsabil de distributia unei game de produse cosmetice in farmacii;
Vizitarea si mentinerea legaturii cu, clientii din zona alocata;
Dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
Preluarea si transmiterea comenzilor de la clienti, urmarirea derularii acestora;
Realizarea de rapoarte de activitate şi de vanzari;
Realizarea lunara a target-ului de vanzari;

Candidatul ideal:

Absolvent studii superioare;
Experienta in vanzari minim 1 an;
Experienta in vanzari de cosmetice si vanzari in farmacii constituie un avantaj;
Persoana dinamica, organizata, proactiva, creativa si deschisa la noi provocari;
Excelente abilitati de comunicare si negociere;
Permis de conducere categoria B.

Oferim:

Un job provocator in domneiul vanzarilor, lucru intr-o echipa tanara si dinamica si un salariu motivant si atractiv!