Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 1100 €

Expand Health Romania recruteaza o pozitie de Sales & Business Support Assistant, pentru unul dintre partenerii sai - o companie farmaceutica cu sediul in Bucuresti.

CUNOSTINTE NECESARE:

  • Studii superioare absolvite (avantaj studii economice);
  • Experienta anterioara in domeniul business support (avantaj);
  • Capacitate de a gestiona diverse proiecte, de a prioritiza si respecta termenele limită;
  • Abilități analitice și posibilitatea de a pregăti rapoarte și rezumate;
  • Capacitate de a învăța rapid și de a face față situațiilor noi;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Cunostinte solide de MS Word, Excel, PowerPoint, Internet;
  • Limba engleză - nivel avansat.

OPORTUNITATE:

  • putem considera si candidati fara experienta, dar care indeplinesc celelalte criterii si care sunt dornici sa acceseze o astfel de pozitie.

DESCRIEREA POSTULUI:

  • Colectarea, procesarea si analiza periodica a datelor de vanzari;
  • Monitorizarea, interpretarea si raportarea zilnica/saptamanala a informatiilor transmise si inregistrate in aplicatia CRM;
  • Suport logistic-operational privind desfasurarea de evenimente, actiuni, proiecte, desfasurate de catre echipa de promovare si vanzare;
  • Gestionarea materialelor de promovare (brosuri, mostre, etc.), pentru toti membrii echipei;
  • Asistenta permanenta a Sales&Marketing Manager-ului in indeplinirea obiectivelor si sarcinilor zilnice;
  • Suport activ pentru verificarea si monitorizarea mediului online de promovare a portofoliului de produse (facebook, site-ul companiei).

BENEFICII:

  • Mediu de lucru profesionist;
  • Asigurare medicala privata;
  • Pachet salarial atractiv;
  • Programe de pregatire profesionala.

  • Interviu online
  • Te rugam sa detaliezi principalele 3 calitati care te recomanda pentru aceasta pozitie.