Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Incepe-ti business-ul aici!

Ce îți propunem:

- sa ai propriul business avand si suportul celei mai tari echipe de imobiliare din lume;
- sa beneficiezi de educație continuă - o adevarata școală de afaceri, intr-un birou modern;
- sa îți faci programul cum dorești si sa generezi venituri constante;
- sa te dezvolți intr-un domeniu complex și dinamic, beneficiind de puterea unui brand internațional.
- sa devii persoana care gaseste solutii nu (doar) probleme;
- sa iti construiești independenta/siguranta financiară pe termen lung.
- instrumente si mediu de lucru profesionale, comisioane mari, proprietati de vanzare atrase de catreirou,
- biblioteca ce include si materiale video pretioase, prezentari, suporturi de curs, pe teme de dezvoltareersonala, marketing, vanzari, management, etc;
- sa participi la evenimente de top / intalniri / networking;
- o alternativa a proiectelor cu finanțari diverse;
- un business profitabil pe termen lung, indiferent de varsta, in care esti propriul tau sef;
- alternativa pentru persoanele neeligibile proiectelor cu finanțari diverse.
- poti sa-l faci pe viata fata de joburi in care la 45 ani esti exclus.

Descrierea jobului

Fii antreprenor într-un parteneriat de tip win-win in echipa cu peste 40 de ani de tehnici si sisteme de lucru imbunatatite continuu si

Pentru mai multe informații viziteaza-ne vis-a-vis de McDonald's Iasi - RE/MAX Imobis!

Despre RE/MAX

Modul in care noi facem consultanta imobiliara se bazeaza pe o experiență de peste 45 de ani de crestere continua si milioane de tranzactii incheiate cu succes.
Nimeni in lume nu vinde mai multe proprietati decat RE/MAX!
Avand cei mai multi clienti fericiti si o tranzactie la fiecare 30 secunde, „RE/MAX este liderul mondial in imobiliare”, cu o retea de pestede agenti activi pe mapamond, prezenti in peste 100 de tari si 5 continente.