Acest job nu mai este activ.

Sales Assistant in Iulius Mall-Cluj 2000lei

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal

-Experienta in comertul de imbracaminte.
-Vechimea in vanzarea de confectii barbatesti si experienta in gestiune constituie un avantaj.
-Capacitati bune de comunicare si putere de convingere in relatia cu clientii
-Seriozitate si dorinta de a lucra intr-un loc de munca stabil
-Aspect ingrijit

Descrierea jobului

-Promovarea produselor comercializate in magazin si consilierea clientilor
-Atragerea si fidelizarea clientilor prin oferirea unor servicii de calitate in prezentarea produselor oferite spre vanzare
-Incasarea contravalorii produselor si emiterea documentelor specifice vanzarii (bon fiscal, factura fiscala)
-Receptia marfii conform documentelor de intrare
-Aranjarea marfii in magazin
-Urmarirea stocului de marfa
-Comunicarea cu depozitul central al firmei si aprovizionarea cu marfa

#Beneficii:
-Salariu minim garantat 2000 lei
-Bonusuri in functie de vanzari
-Prime

Descrierea companiei

SC Wiki-Wiki management SRL, este o societate specializata in comertul de imbracaminte, achizitionat franciza
7CAMICIE este un brand ITALIAN dedicat tinerior si barbatilor de toate varstele.