Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Esti o persoana proactiva si stapana pe sine atunci cand te confrunti cu situatii noi? Ai initiativa si detii abilitati de organizare si planificare a proiectelor, precum si a propriilor activitati? In acest caz, te invitam sa te alaturi echipei SkillValue.

Cerinte:

- Cunostinte bune de operare PC (Microsoft Office Word, Excel, PowerPoint, Internet)

- Cunostinte de limba franceza, scris si vorbit, la nivel un avansat

- Experienta pe zona de facturare

- Excelente abilitati de comunicare si adaptabilitate intr-un mediu multicultural si dinamic

- Experienta in vanzari constituie un avantaj

Responsabilitati principale:

- Sustinerea de discutii atat cu potentialii client ai companiei, cat si cu cei existenti

- Redactarea si editarea fisierelor de transmis catre clientii companiei (documente, oferte, contracte de colaborare)

- Prezentarea si promovarea serviciilor companiei prin realizarea de oferte pentru clienti

- Gestionarea bazei de date prin actualizarea informatiilor

- Participarea la imbunatatirea generala a procesului commercial

Oferta:

- Pachet salarial atractiv, care include mai multe tipuri de prime

- Posibilitati de promovare si de dezvoltare a unui plan de cariera

- Integrarea intr-un mediu de lucru dinamic, multicultural

- Traininguri

- Asigurare de sanatate