Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

Emiterea, verificarea si comunicarea de rapoarte periodice prestabilite: vanzari per canale de distributie, evolutii per tipuri de client, categorii de produse etc;
Suport privind activitatile promotionale: inregistrarea in sistem a conditiilor comerciale si monitorizarea pe tot parcursul derularii acestora;
Actualizarea periodica a bazei de date privind contractele si conditiile comerciale ale clientilor;
Furnizarea de date sau analize solicitate de echipa de vanzari;
Suport pentru intocmirea de prezentari pe baza datelor analizate.

Cerinte:

Studii superioare;
Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
Cunostinte avansate MS Office (in special Excel);
Persoana organizata, riguroasa, atenta la detalii;
Abilitati de lucru in echipa.

Oferta:

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata;
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern;
Posibilitatea de ascensiune profesionala;
Salariu motivant, pe masura realizarilor;
Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor.