Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

La Vodafone vei gasi echipa, informatiile si resursele care te vor stimula sa-ti pui in valoare cunostintele si talentul.

Astfel, vei gasi in Vodafone o echipa unita care are drept scop oferirea unei experiente pozitive clientilor in functie de nevoile fiecaruia.

Responsabilitatile tale:

-prezentarea, vanzarea si cresterea valorilor vanzarilor produselor si serviciilor Vodafone catre potentialii client sau cei existenti;

-asigurarea acuratetii inregistrarii datelor clientilor in baza de date (verificarea integritatii, completarea contractului, facturarea si completarea certificatului de garantie, completarea contractului de transfer de responsabilitate);

-oferirea de informatii intr-o maniera eficienta si politicoasa catre clientii existenti ai firmei despre produsele si serviciile noastre, despre conditii contractuale, termenul de garantie si suportul tehnic;

-mentinerea imaginii companiei si respectarea standardelor acesteia, livrand servicii de o inalta calitate si profesionalism.

Cerintele noastre:

-liceul absolvit (diploma de BAC este necesara), studii superioare reprezinta un avantaj;

-cunostinte medii de MS Office;

-foarte bune abilitati de comunicare si orientare catre client;

-pasiune pentru vanzari.

Beneficiile tale:

-program de training asigurat (durata 2 saptamani);

-pachet salarial motivant, alcatuit dintr-o parte fixa si variabila;

-oportunitati de dezvoltare intr-o companie multinationala;

-posibilitatea de a incepe o cariera in vanzari.