Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Cluj-Napoca; Brașov; Constanța; Ploiești; Oradea; Craiova; Suceava; Bistrița; București

Se recruteaza si din

Iași, Satu Mare, Timișoara

Candidatul ideal:
-Experienta minim 3 ani obtinuta in strainatate in constructii de cladiri civile si industriale (placari rigips, amenajari interioare, finisaje)
-Cunoasterea normelor tehnice specifice si citirea unui plan.
-Comportament civilizat, punctualitate si seriozitate;
-Respectarea programului de lucru si a sarcinilor profesionale;
-Cursuri de calificare de scurta durata sau scoala profesionala - reprezinta un avantaj.

Descrierea postului:
Locuri de munca in Franta pentru rigipsari si zugravi pe santiere civile si industriale.

Oferta (bonusuri, beneficii):
-Contracte de munca pe o perioada de 3-6 luni cu posibilitate de prelungire
-Salariul net 1500 Euro / luna (bani in mana)

-Program de lucru: 8 ore/zi, 40 ore/saptamana
-Cazare asigurata gratuit de angajator;
-Transport asigurat;
-Asigurare medicala.

Angajare in luna IULIE 2017!

NU SE PERCEP COMISIOANE!!!

Informatii suplimentare la numarul zerosaptepatrucincitreizerotreicincinouanoua