Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Baia Mare

Cautam persoana responsabila, motivata, serioasa si punctuala avand:

- cunostinte de contabilitate informatizata, nivel mediu;

- cunoasterea activitatii de inventarierea a patrimoniului, a legislatiei care o reglementeaza si a celei privind raspunderea patrimoniala
- cunostinte PC - MS Office (Word, Excel, Outlook). Experienta in utilizare aplicatiilor Neomanager, B-org, Hermes, constituie un avantaj.

- disponibilitate la deplasari si program inegal (doar ocazional)
- capacitate si abilitati de comunicare, organizare, planificare si prioritizare;

- spirit de echipa

- domiciliu in Baia Mare sau imprejurimi

Descrierea postului

Responsabilitati

Efectuarea inventarierii patrimoniului

Efectuarea de punctaje si decontari cu furnizori si clienti (decontari de bugete etc)

Crearea si participarea la crearea de proceduri de lucru , verificarea implementarii si respectarii acestor proceduri

Asigurarea activitati de training operational

Asigurarea suportului tehnic si operational pentru operatoarele-facturiste, gestionari si dupa caz si pentru alte departamente

Verificarea operatiunile efectuate in gestiuni

Generarea rapoartelor specifice;

Indeplineste si alte atributii specifice postului;

Beneficii:

- Salariu

- Tichete de masa

Descrierea companiei

In cadrul companiei TRB Distribution SRL angajatul este privit ca o importanta resursa. Evolutia profesionala a fiecarui angajat se concretizeaza in realizari in functie de pasiunea si responsabilitatea pe care fiecare o investeste in munca sa.
Compania are ca obiect de activitate distributia de produse alimentare (bauturi alcoolice. apa minerala, bere, racoritoare etc). Are un numar de 75 de angajti si isi desfasoara activitatea in trei puncte de lucru: Baia Mare, Sighetu Marmatiei si Satu Mare.

Vor fi selectate in procesul de recrutare doar cv-urile actualizate