Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 700 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Romfilatelia SA, cu sediul în Bucureşti, str. Fabrica de Chibrituri angajează revizor gestiune în cadrul serviciului control financiar de gestiune

Cerinţe

Studii superioare  profil economic

Cunoştinţe temeinice privind gestionarea bunurilor materiale

Experienţă în domeniu minim 2 ani

Cunoştinţe operare calculator

Disponibilitate pentru deplasări în ţară

Experienţa  în domeniul gestiunii mărfurilor, precum şi cunoştinţe în domeniul filatelic constituie un avantaj.

Descrierea postului de revizor gestiune:

Atribuţii:

- respectă prevederile planului de control gestiune anual, obiectivele propuse şi termenele de rezolvare;

 - efectuează controlul gestionar de fond la gestiunile proprii ale societăţii şi la magazinele filatelice din reţeaua proprie (Bucureşti şi ţară);

rezintă periodic rapoarte privind activitatea desfăşurată

Aşteptăm CV-urile dumneavoastră şi scrisoarea de intenţie