Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia; Sebeș

Compania Alpin 57 Lux, unul din cei mai mari producători autohtoni de înghețată și produse de patiserie, angajează Revizor Gestiune.

Candidatul ideal:   -Studii economice, cunoștințe de contabilitate
-Experiență anterioară într-o poziție similară;
-Cunostințe avansate de operare PC (MS Office);
-Permis de conducere categoria B;
-Disponibilitate de deplasare în țară ;
-Cunoașterea legislației în domeniu;
-Capacitați de analiză, selecție și ordonare a priorităților, atent la detalii;
-Abilități de comunicare și relaționare;
-Abilitatea de a lucra cu termene limită;
-Rezistență la stres.

Descrierea jobului:

-Efectuarea inventarierii periodice sau inopinate a gestiunilor conform dispozițiilor legale și a procedurilor de inventariere adoptate de catre societate;
-Efectuarea inregistrarilor contabile necesare în cazul în care apar diferențe între stocul scriptic și cel faptic, pe baza proceselor verbale de inventariere;
-Verifică corectitudinea întocmirii actelor contabile de la punctele de lucru;
-Cunoașterea gamei de produse a companiei

Beneficii:
- Pachet salarial motivant;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o echipa de profesionisti.