Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

550 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

M&Co Hr Services recruteaza:  referent resurse umane -salarizare.

Responsabilitati:

  • Verificarea conditilor de prezenta si centralizarea pontajelor;
  • Gestionarea comenzilor de tichete de masa/cadou;
  • Derularea procesului de payroll in programul de gestiune - procesare pontaje, concedii medicale, concedii de odihna, calculare grile/bonusuri, etc.
  • Intocmirea declaratiilor lunare;
  • Administrarea si gestionarea dosarelor de personal;
  • Administrare si actualizare baze de date angajati;
  • Intocmire adeverinte / adrese / diverse documente pentru salariati;
  • Gestionarea tuturor tipurilor de concediu;
  • Depunerea concediilor medicale si a documentatiei aferenta la Casa de sanatate;
  • Elaborarea rapoartelor si statisticilor de personal solicitate de conducerea societatii / autoritati;

 Cerinte:

  • Experienta pe o pozitie similara 2-3 ani;
  • Cunostinte temeinice de legislatia muncii / salarizare;
  • Cunostinte bune operare PC (Word, Excel, Outlook) – min. nivel mediu;
  • Cunostinte de limba maghiara – mediu/avansat-constituie avantaj;
  • Abilitati excelente de organizare, planificare, comunicare si relationare;
  • Capacitatea de a lucra sub presiune, de a respecta termenele si de a indeplini sarcinile la timp;
  • Persoana ordonata, responsabila, atenta la detalii;
  • Permis cat. B;

Oferim:

  • Oportunitati de dezvoltare a carierei in cadrul organizatiei;
  • Mediu de lucru placut si dinamic;
  • Sansa de a face parte dintr-o echipa.