Adresa/ adresele jobului

Roman

Responsabilitati:

-recruteaza si desfasoara interviuri pentru ocuparea pozitiilor vacante din companie
-opereaza in sistemul de pontaj
-centralizeaza pontajele angajatilor
-gestioneaza dosarele de personal
-intocmeste documente specifice departamentului HR(contracte de munca, acte aditionale, decizii de incetare, etc)
-realizeaza diverse rapoarte specifice administrarii de personal
-intocmeste adeverinte si alte documente solicitate de salariati
-asigura respectarea procedurilor interne ale companiei in domeniul resurselor umane
-elaboreaza si actualizeaza fisele de post

Cerinte:

- domiciliu pe raza municipiului Roman
studii superioare finalizate
-curs inspector de personal si alte cursursi specifice HR ( optional)
-cunostinte legislatia muncii
-foarte bune abilitati de comunicare
-persoana atenta la detalii si capabila sa pastreze confidentialitatea datelor cu care lucreaza
-capabila sa se inscrie strict in termenele stabilite pentru fiecare activitate
-bune cunostinte operare PC
-permis de conducere cat. B-conditie obligatorie

Beneficii:
-Mediu de lucru placut intr-o echipa tanara;
-Formare profesionala continua;
-Posibilitatea de a lucra pentru o marca de renume, la standarde de calitate deosebite;

Inca te mai intrebi cine suntem?
TERMOPLAST detine una din cele mai moderne fabrici de productie la nivel national, fiind un producator complet - linii de productie ferestre si usi din PVC, sectie dedicata pentru aluminiu, linie de infoliere pentru profile PVC, linie complet automatizata pentru productia geamului termoizolator, sectie pentru curburi, linie de productie lemn, confectii inox, fier forjat.
Mai multe detalii privind istoricul companiei le poti gasi pe adresa .