Responsabil vanzari senior sisteme de securitate

Responsabil vanzari

Nivel cariera

Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

12 Strada Răsuri, București

Ne marim echipa cu un responsabil senior de vanzari pentru compania noastra specializata in sisteme de securitate si automatizari.

Responsabilitati:

- Promovarea si vanzarea servicilor companiei

Cerinte:

- Experienta relevanta in domeniu de activitate;

-  Bun cunoscator al pietei de profil;

-  Disponibilitate la deplasari;

- Experienta in participarea la licitatii reprezinta un avantaj;

- Studiile superioare tehnice reprezinta un avantaj;

- Detinerea unui portofoliu propriu de clienti reprezinta un avantaj;

Beneficii oferite:

Salariu motivant

Bonusuri din vanzari

Mediu de lucru placut

Descrierea firmei
Infiintata in anul 2000, Install Net SRL este o societate cu capital privat romanesc si are ca domeniu de activitate proiectarea, dezvoltarea si implementarea solutiilor integrate pentru cladiri comerciale sau rezidentiale si zone industriale - sisteme complexe de securitate, sisteme de automatizare si control rezidentiale, sisteme BMS, sisteme IT, sisteme de sonorizare, sisteme inteligente de Lighting.