Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Voluntari

Descrierea Companiei

Compania Valmar Distribuție și Logistică, specializată în asigurarea producției, logisticii si distribuirii produselor tradiționale de Pleșcoi caută o persoană dinamică și serioasă pentru postul de Agent Vânzare HoReCa.

Tip slujbă= full time (8h)

Locație= București

Candidatul Ideal

Studii- minim studii medii (studiile superioare prezintă un avantaj)

Experiență- cel puțin 3 ani în vânzare HoReCa în București (experiența ce poate fi dovedită)

Cunoștințe bune de operare Office

Permis conducere, cat B, de minim 3 ani

Alte Competențe

  • Competențe organizaționale
  • Lucru în echipa și colaborare
  • Orientare către rezultate/ obiective
  • Inițiativă și proactivitate
  • Orientare către client

Responsabilități

Vei păstra relația cu marile rețele de magazine, care presupune:

-promovarea produselor companiei
-promoții (negociere discount uri, articole participante reviste profesionale/promo )
-analiza prețurilor
-calculul profitabilității și analiza promoțiilor împreuna cu  Marketing Manager
-listare/delistare articole
-stabilire target/ locație HoReCA
-rezolvarea diverselor probleme apărute legate de livrări si produse

-vei face analize si raportări frecvente către managerul direct

Beneficii:

Salariu fix motivant+bonusuri vânzare

Mașina de serviciu și telefon

Posibilități de training și dezvoltare

Te așteptăm în echipa noastră!