RESPONSABIL TRANSPORT-LOGISTICA

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Candidatul ideal:

• Atenție la detalii și abilități foarte bune de comunicare;
• Abilități foarte bune de planificare, organizare și prioritizare;
• Experiența de lucru pe o pozitie similara reprezinta avantaj;
• Flexibilitate în ceea ce privește programul de lucru;
• Cunoștinte operare calculator, Microsoft Office;
• Permis de conducere, categoria B.

Atributii si responsabilitati principale:

  • planifica si coordoneaza operatiunile de transport, in scopul aprovizionarii sau/si livrari si intocmeste documentele de transport;
  • raspunde pentru planificarea, organizarea si efectuarea transporturilor din cadrul societatii in conditiile si termenii stabiliti (documente insotitoare, rute de transport, respectare termene, etc );
  • asigura aprovizionarea cu combustibil a autovehiculelor din parc si  tinere evidenta pentru rovignete, asigurari si ITP;
  • inregistrează si prelucrează zilnic informaţiile referitoare la situaţia stocurilor de sroturi, faina de peste, etc si asigură aprovizionarea prin lansarea comenzilor catre furnizori;
  •  pastreaza contactul cu furnizorii si urmareste efectuarea platilor catre acestia.

 Beneficii:

  • loc de munca sigur, avand in vedere industria alimentara in care activeaza Compania si Grupul de firme;
  • posibilitatea dezvoltarii profesionale;
  • pachet salarial motivant, bazat pe performanta;
  • bonuri de masa.

Descrierea companiei:

Grupul de firme Dumagas Agri, are ca obiect principal de activitate productia, in sistem integrat, de carne de porc de calitate. Grupul are activitati integrate pe vertical de productie vegetala agricola, transport-logistica, depozitare cereale si furaje, productia de sroturi si uleiuri, productia de furaj combinat, reproductia de purcei , ingrasarea si abatorizarea porcilor.

Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie de viitor, intr-o echipa tanara, ambitioasa si dinamica, aplica la acest job sau trimite CV la mail: si te asteptam alaturi de noi!