Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Contribuie la asigurarea performantei economice a ingineriei;
  • Asista controlorul de gestiune in managerierea Contractelor Cadru de Investitii;
  • Urmareste bugetul: monitorizeaza centrele de cost ale departamentului, intocmeste bugetul, asigura relatia intre departament si functia de Control de Gestiune, urmareste diferitele tipuri de cheltuieli (cheltuieli sub-contractare, misiuni, prototipuri);
  • Coordoneaza si monitorizeaza informatii din aplicatia specifica de monitorizare a planului de resurse previzionale;
  • Ofera suport Sefilor de Proiect si verifica toate cererile de CPI (Contract de Proiect Investitii) pe Gama Global Access – Viata Serie.

Candidatul ideal:

  • Absolvent al unei institutii de invatamant superior, cu specializare in domeniul economic sau inginerie;
  • Competente lingvistice: franceza si engleza nivel avansat;
  • Competente bune MS Office (Excel, Power Point, Word);
  • Experienta intr-un rol similar reprezinta un atu;
  • Aptitudinile personale: capacitate de analiza si sinteza, autonomie, lucru in echipa, organizare si planificare a activitatilor, flexibilitate, capacitate de lucru in transvers, initiative.