Responsabil SSM

SSM - HSE

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Năvodari

Descrierea postului:

Identifica pericolele şi evalueaza riscurile pentru componentele sistemului de munca;
Elaboreaza, urmareste indeplinirea planului de prevenire si protectie, monitorizarea si actualizarea acestuia;
Planifica instruirea personalului si intocmeste tematicile de instruire, urmareste respectarea planificarii si testeaza insusirea notiunilor de catre lucratori;
Efectueaza controale interne la locurile de munca.

Cerinte:

Studii superioare tehnice (profil electric sau mecanic in constructii);
Certificat absolvire curs 80 ore Inspector in domeniul SSM;
Certificat absolvire curs cadru tehnic PSI (constituie avantaj);
Certificat absolvire curs 180 ore; Evaluator riscuri in domeniul SSM (constituie avantaj);
Cunostinte de operare pachet MS Office;
Permis de conducere;
Abilitati de comunicare;
Abilitati de organizare;

Beneficii:

Pachet salarial avantajos, se va discuta in cadrul interviului;
Traininguri de specialitate.