Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

Piscani

Se recruteaza si din

Pitești, Mioveni

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1359 €

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice
- Certificat auditor si cunostinte solide Sistemul calitatii
- Experienta profesionala de minim 3 ani
- Capacitate de analiza si sinteza
- Putere de decizie şi asumarea responsabilităţii

Descrierea jobului

- Asigura consultanta pe probleme de calitate si implementeaza Sistemul de Management al Calitatii
- Urmăreşte indicatorii de eficacitate si eficienta ai procesului
- Analizează datele şi rezultatele ansamblului de indicatori
- Planifica toate auditurile interne si urmareste starea de avansare a actiunilor corective
- Planifica si realizeaza auditurile pentru furnizori si urmareste starea de avansare a actiunilor corective
- Responsabil CSR (Customer Specific Requirements),
- Piloteaza ceearea documentelor SMQ (proceduri, noi documente care trebuiesc integrate in SMQ)
- Coordoneaza realizarea anchetei de satisfactie client (trimiteri, analiza raspunsurilor, sinteza, actiuni de ameliorare, etc),
- Piloteaza procesul de industrializare (intocmeste dosarele PPAP si ANPQP) pentru produse noi