Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Logistics Assistant

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Engleză - Avansat
* toate limbile sunt obligatorii
Adresa
Posturi disponibile
3

CERINŢE:

STUDII SUPERIOARE

CUNOSTINŢE FOARTE BUNE DE UTILIZARE PC

CUNOSTINŢE FOARTE BUNE DE COMUNICARE/ SCRIS ÎN LIMBA ENGLEZĂ

ATITUDINE POZITIVĂ, CAPACITATE DE ORGANIZARE, GÂNDIRE ANALITICĂ ŞI ADAPTARE LA SITUAŢII DE STRES, ATENŢIE SPORITĂ LA DETALII

PERSOANĂ DINAMICĂ, DESCHISĂ, CU CAPACITATE DE LUCRU ÎN ECHIPĂ ŞI SPIRIT DE INIŢIATIVĂ

RESPONSABILITĂŢI:

ORGANIZEAZA LOGISTICA DE EXPORT PRODUS FINIT SI LOGISTICA DE IMPORT MATERII PRIME/ AUXILIARE

MONITORIZEAZA TRANSPORTURILE PANA LA DESTINATIA CLIENTULUI

ANALIZEAZĂ ŞI RĂSPUNDE LA SOLICITĂRILE VENITE DIN PARTEA CLIENŢILOR LEGATE DE LOGISTICA

CONSTITUIE AVANTAJ:

EXPERIENŢA PE UN POST SIMILAR

STUDII ECONOMICE

CUNOAŞTEREA ALTOR LIMBI STRĂINE

OFERIM:

PACHET SALARIAL ATRACTIV, BONURI DE MASĂ ŞI POSIBILITATEA DEZVOLTĂRII PROFESIONALE