Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Responsabilitati :
• Coordoneaza intreaga activitate a serviciului Mentenanta
Face planingul si se asigura de respectarea acestuia, incadrandu-se in buget
• Asigura intretinerea si service-ul echipamentelor din aria de productie
• Asigura efectuarea intretinerilor preventive a echipamentelor din aria de productie
• Se asigura ca are scule si dispozitive specifice repararii echipamentelor din aria de productie
• Se implica in reducerea timpilor de intrerupere si inregistrarea acestora
• Ofera suport tehnic productiei
• Instruireste subordonatii cu privire la procesul de mentenanta
• Anima reuniunile privind mentenanta planificata, impreuna cu echipa stabileste mijloacele necesare pentru interventii;
• Este responsabil cu furnizorii de echipamente, scule, dispozitive; pregateste si prezinta diferite solutii tehnice pentru ameliorare/fiabilizare masini unelte, utilaje, instalatii, echipamente;
Realizeaza analiza pierderilor

Profilul Tau
Studii superioare tehnice sau economice
Experienta minim 1 an in domeniu
Cunoasterea unei limbi straine : engleza / franceza
Cunostinte elementare de operare pe calculator
Capacitate de analiza si sinteza, organizare si rigurozitate;
Capacitate de adaptare la situatii noi, abilitati comunicare – flexibilitate, dinamism, rapiditate in adaptarea la cerintele companiei.

Daca esti interesat de acest post, te asteptam in echipa noastra.

POP Industry proceseaza datele dumneavoastra intr-un sistem informatic care este confidential. Prin trimiterea CV-ului dumneavostra, sunteti de acord cu aceasta procedura. POP Industry asigura respectarea protectiei datelor.