Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

800 - 1500 €

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana cu initiativa, discreta, perseverenta, cumunicativa, foarte organizata, sa cunoasca bine limba engleza scris/vorbit.

Responsabilitati:
Intocmeste si gestioneaza documentele necesare pentru incheierea/modificarea/incetarea contractului individual de munca;
Introduce si gestioneaza datele in software-ul de administrare personal;
Intocmeste Registrul general de evidenta a salariatilor;
Verifica si introduce in sistem pontajul salariatilor;
Raspunde de organizarea planurilor anuale de formare profesionala;
Primeste vizitatorii si anunta persoanele de contact din companie
Asigura protocolul in cadrul intalnirilor
Preia, inregistreaza, distribuie corespondenta si mesaje primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati
Administreaza si distribuie documentele intrate si iesite din companie
Preia si directioneaza apelurile telefonice

Cerinte:
Studii superioare finalizate in domeniul economic, psihologic sau juridic;
Minim 2 ani experienta in domeniul resurse umane: recrutare, administrare personal;
Cunostinte solide de legislatia muncii;
Atestat de Inspector Resurse Umane;
Limba engleza nivel avansat;
Cunostinte operare software administrare personal – constituie avantaj;
Cunostinte operare pachet Microsoft Office;
Abilitati de comunicare;
Atentie la detalii, flexibilitate, adaptabilitate;
Proactivitate;
Spirit de echipa.

Beneficii:
Pachet salarial motivant;
Mediu de lucru placut si provocator;
Traininguri de specialitate.

  • Interviu online
  • Enumerati trei motive care va determina sa aplicati pentru acest job si aceasta companie.
  • Enumerati cinci realizari profesionale care va definesc evolutia profesionala de pana acum
  • Care sunt asteptarile financiare pentru aceasta pozitie?