Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Pentru clientul nostru, o companie multinationala de bricolaj, suntem in cautarea unui Responsabil Resurse Umane – ce va face parte din Comitetul de Directie al magazinului.

Responsabilitati:

  • Oferirea de suport echipei de management pentru a crea in magazine o cultura a performantei;
  • Animarea echipei din punct de vedere al resurselor umane: acompaniaza colegii, ii indruma, vegheaza la buna atmosfera in cadrul magazinului;
  • Desfasurarea activitatilor de recrutare, selectie si evaluare de personal;
  • Organizarea evenimentelor interne si externe;
  • Gestionarea si realizarea planning-ului de formare;
  • Gestionarea dosarelor de personal: incheierea contractelor de munca, emiterea adeverintelor, inregistrarea concediilor medicale, etc;
  • Centralizarea pontajelor lunare pentru calculul salarial.

 Cerinte:

  • Studii superioare finalizate;
  • Minimum 3 ani experienta de coordonare echipe in retail/comert/call center/ONG-uri;
  • Motivatie pentru o cariera in domeniul resurselor umane;
  • Disponibilitate de a lucra in ture;
  • Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si ascultare;
  • Atitudine empatica, proactiva;
  • Foarte bune abilitati de planificare si organizare;
  • Capacitate de lucru in echipa;
  • Dinamism si flexibilitate.

 Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Abonament medical la o clinica privata;
  • Acces la o formare completa in domeniul Resurselor Umane;
  • Mediu de lucru tanar si dinamic;
  • Perspective de dezvoltare profesionala.