Acest job nu mai este activ.

Responsabil Relatii Clienti - VODAFONE (Bacau)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bacău

Gi Group recruteaza, pentru Vodafone, Responsabil Relatii Clienti, cu si fara experienta.
Daca iti place sa interactionezi cu oamenii si esti in cautare de un job care sa iti ofere posibilitatea sa te dezvolti profesional, this is the job for you!

Locatie: Bacau

Obiectivul postului il reprezinta oferirea de informatii si solutii complete si corecte clientilor, prin intermediul liniei dedicate de apel.

La Vodafone, vei gasi echipa, informatiile si resursele care te vor stimula sa-ti pui in valoare cunostintele si talentul De asemenea, vei gasi in Vodafone o echipa pentru care satisfactia clientilor, ultimele descoperiri tehnologice sau lansarile de cele mai avansate modele de telefoane, accesorii sau tablete sunt tot atatea oportunitati de invatare si de dezvoltare

Descrierea jobului

Daca esti sigur ca:
- Esti perseverent si ambitios;
- Ai foarte bune ablitati de comunicare si relationare;
- Esti orientat catre solutionarea problemelor clientului.

Si ne poti convinge si pe noi ca:
- Ai bune abilitati de lucru pe calculator (Microsoft Office);
- Ai capacitate foarte buna de asimilare a informatiilor;
- Ai studii liceale finalizate;
- Poti participa la un training de 4 saptamani (program full-time);

Atunci, vei putea:
- Furniza informatiile solicitate de client privind produsele si serviciile companiei;
- Oferi cele mai bune solutii situatiilor prin care trec clientii;

Iti oferim:
- Program de training full time platit,
- Bonus IN PLUS la finalizarea training-ului!
- Bonus IN PLUS la finalizarea primelor 3 luni de zile!
- Program de 6 sau 8 ore/zi in functie de nevoile tale,
- Oferta financiara atractiva (salariu fix + tichete de masa + bonus + telefon si abonament),
- Posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o echipa de succes.

Te asteptam sa ne contactezi pentru detalii suplimentare la numarul de telefon - Georgiana Brudaru.