Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Satu Mare

Cerinţe:
 -studii superioare (tehnice constituie un avantaj)
- capacitatea de a lua decizii
- capacitatea de a lucra cu oamenii
- capacitatea de planificare și organizare a activităților
- abilitatea de a lucra în echipă
- deprinderi de comunicare verbală
- cunoştinţe de operare pe calculator:
- cunoştinţe în domeniul pieselor auto/camioane constituie avantaj

Responsabilităţi:

- analizează cererile de ofertă primite de la clienți
- documentează rezultatul analizei pe cererea de ofertă
- elaborează oferte și le transmite către clienți
- documentează răspunsul și consiliează clientul referitor la ofertă
- primește comenzile verbale, scrise, electronice ale clientului

Beneficii oferite:
-pachet salarial atractiv
- bonuri de masă
- echipament de lucru
- lucru ȋntr-o echipă tȃnără și dinamică
- abonament medical la clinică privată de sănătate

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!