Responsabil receptie calitativa

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

BARUM AUTOMOTIVE - COMPANIE CU CAPITAL 100 % GERMAN -

        Are ca domeniu principal de activitate prelucrarea metalelor prin aschiere pe strunguri si centre de prelucrare cu comandă numerică.

        Activitatea firmei se desfasoara conform normelor ISO 9001:2008 si ISO/TS 16949.

        In prezent, in echipa noastra suntem 360 de colegi si dorim sa crestem!

Cerinte:

-Studii tehice / medii;

-Responsabilitate;

-Atentie concentrata si distributiva;

-Aptitudini de relationare si comunicare;

-Cunostinte operare PC;

Responsabilitati:

-Efectueaza si inregistreaza receptia calitativa si cantitativa a materiei prime;

- Verifica din punct de vedere calitativ si cantitativ  materia prima;

- Completeaza documentatia referitoare la receptia materiei prime;

-Informeaza si comunica direct cu clientul;

-Stabileste metodele de inspectie;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant;

-Job stabil in cadrul unei companii in expansiune;

-Transport gratuit;

-Tichete de masa;