Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Vino alaturi de noi intr-o echipa dinamica si entuziasta!

Prato angajeaza responsabil punct de lucru cantina din incinta Ina Schaeffler.

Responsabilitati:

  • Planifica si coordoneaza activitatea punctului de lucru;
  • Urmareste respectarea standardelor de igiena si calitate;
  • Intocmeste necesarul de marfa si al comenzilor;
  • Se implica activ in desfasurarea zilnica a activitatii;
  • Contribuie la realizarea unui mediu de lucru placut si a unei atmosfere pozitive la locul de munca.

Cerinte:

  • studii medii
  • minim un an de experienta pe un post similar;
  • minim un an de experienta  in bucatarie;
  • cunostinte privind normele de igiena;
  • bune abilitati de coordonare si comunicare;
  • capacitatea de lucru in echipa;
  • capacitate de organizare.

Oferim:

  • salariu atractiv
  • masa calda
  • program de lucru de 8 ore
  • transport asigurat.