Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Calea Șagului, Timișoara

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Va doriti sa lucrati intr-un mediu dinamic si va place sa invatati mereu ceva nou?
Rossini Sleeve Technologies , lider mondial in domeniul flexografiei , recruteaza responsabil proces in industria chimica industriala.

Cerinte :

  • Studii superioare - Chimie Industriala;
  • Experienta pe un post similar in domeniul fabricarii de cauciuc;
  • Cunostinte de limba engleza si limba italiana la nivel mediu.

Responsabilitati :

  • Planificarea si coordonarea operatorilor din productie in functie de proiectele in desfasurare;
  • Verificarea zilnica a rapoartelor de productie si rebut;
  • Urmarirea si garantarea respectarii forecastului si a termenelor de realizare pentru activitatile planificate;
  • Stabilirea prioritatilor si urgentelor;
  • Asigurarea respectarii prevederilor legale cu privire la securitatea si sanatatea in munca.

Se ofera:

  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare in valoare de 15 lei;
  • Orele suplimentare sunt platite cu 200%;
  • Al 13-lea salariu;
  • Prime.