Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză, franceză, italiană

Adresa/ adresele jobului

Otopeni

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal:

- vorbitor lb. engleza si lb. franceza
- studii superioare
- corectitudine
- viteza de reactie
- asertivitate
- sociabilitate
- reprezinta un plus lb italiana

Descrierea jobului

- prospectarea pietei in scopul identificarii de furnizori pentru anumite categorii de produse
- contactarea furnizorilor interni si externi in scopul solicitarii de oferte de pret
- prezentarea intentiei de colaborare si identificarea conditiilor de achizitie (termen de livrare, termen de plata, moneda, pret etc)
- plasarea de comenzi
- mentinerea relatiei cu partenerii externi pentru inregistrarea cererilor de produse si comunicarea ofertelor

Daca esti proaspat absolvent al unei facultati economice sau tehnice si iti doresti o cariera in domeniul comercializarii echipamentelor industriale atunci te invitam sa aplici la postul de asistent comercial.

Mai multe detalii despre compania noastra poti gasi la