Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

282 Calea Aurel Vlaicu, Arad

Candidatul ideal:

  • Studii superioare economice, de preferinta specializarea marketing;
  • Experienta in marketing constituie un avantaj;
  • Foarte bune cunostinte de utilizare a calculatorului;
  • Capacitate de planificare si organizare;
  • Persoana atenta la detalii, responsabila, capabila sa respecte termene limita;
  • Abilitati de comunicare verbala, de prezentare si redactare;
  • Prezenta placuta, optimista, cu spirit de echipa;
  • Respecta informatiile cu caracter confidential la care are acces;
  • Conoasterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj;
  • Permis de conducere

Descrierea jobului:

  • Dezvolta, implementeaza si imbunatateste activitatea de marketing si promovare a produselor si serviciilor societatii;
  • Elaboreaza strategii de imagine pentru produsele si serviciile societatii;
  • Urmareste rezultatele activitatii de marketing din punct de vedere al imaginii si pozitionarii pe piata de profil si transmite concluziile conducerii societatii;
  • Emite propuneri de imbunatatire a strategiei de marketing;
  • Actualizeaza in permanenta si in timp real informatiile de pe site-urile companiei;
  • Propune grafica machetelor pentru publicatiile specifice din domeniu, flyere, cataloage, reclame;
  • Pastreaza legatura cu cu agentiile de publicitate si agentiile de media; transmite comenzile si solicitarile agreate de conducerea societatii;
  • Coordoneaza campaniile de marketing.

 Beneficii:

  • Oferta se va negocia in cadrul interviului, in functie de cunostinte si experienta;
  • Contract de munca pe durata nedeterminata;
  • Oportunitatea dezvoltarii profesionale.