Nivel cariera

Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Deva

Companie de constructii implicata in lucrari mari de infrastructura la nivel national si international angajeaza pentru proiect REABILITARE CALE FERATA zona DEVA  RESPONSABIL MAGAZIE avand urmatorul profil:

Calificarea: minim studii medii finalizate

● Experiența anterioară totala:

- 5-7 de ani - minim 2 ani in gestiune

-foarte bune cunostinte PC- inclusiv programe de soft de control de stocuri de orice fel

-bune cunostinte legislatie gestiune

●Responsabilitățile postului:

● Urmareste si verifica activitatea desfasurata de gestionarii  magaziilor din santier;

●Centralizeaza si controleaza documentele (avize, bonuri de consum, etc);

●Realizeaza inventarul , etc

  • Interviu online
  • Care este proiectul de constructii relevant in care ati desfasurat activitate de achizitii?
  • In cat timp sunteti disponibil pentru inceperea activitatii?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?