Nivel cariera

Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Acest job nu mai este activ.

Companie de constructii implicata in lucrari mari de infrastructura la nivel national si international angajeaza pentru proiect REABILITARE CALE FERATA zona DEVA  RESPONSABIL MAGAZIE avand urmatorul profil:

Calificarea: minim studii medii finalizate

● Experiența anterioară totala:

- 5-7 de ani - minim 2 ani in gestiune

-foarte bune cunostinte PC- inclusiv programe de soft de control de stocuri de orice fel

-bune cunostinte legislatie gestiune

●Responsabilitățile postului:

● Urmareste si verifica activitatea desfasurata de gestionarii  magaziilor din santier;

●Centralizeaza si controleaza documentele (avize, bonuri de consum, etc);

●Realizeaza inventarul , etc

  • Interviu online
  • Care este proiectul de constructii relevant in care ati desfasurat activitate de achizitii?
  • In cat timp sunteti disponibil pentru inceperea activitatii?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale?