Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Arad; Timișoara

Responsabilitati:

- Organizarea, coordonarea si controlul activitatii administrative (aprovizionare, depozitare, manipulare si transfer) din filiala ;

- Repartizarea sarcinilor si responsabilitatilor pentru personalul din depozit/ livrare;

- Gestionarea relatiei cu partenerii societatii (clienti si furnizori);

- Realizarea de activitati de contabilitate primara (facturi, avize etc.), inclusiv transferul documentelor (incasari si documente de plata prin virament) din punctul de lucru catre sediul central;

- Intocmirea de diverse rapoarte de activitate.

Cerinte:

- Studii medii/superioare;

- Experienta anterioara in activitati administrative sau de gestiune/logistica/contabilitate;

- Cunostinte avansate de operare PC - pachetul MS Office;

- Organizare, gandire analitica, capacitatea de a sintetiza si a prioritiza;

- Bune abilitati de  comunicare, aptitudini de lucru in echipa.

Oferta:

- Pachet salarial motivant (include si tichete de masa);

- Mediu de lucru placut, favorabil dezvoltarii profesionale.

  • Interviu online
  • Care parte din experienta profesionala anterioara va recomanda pentru acest post?
  • Care sunt asteptarile dumneavoastra salariale pentru postul prezentat mai sus?