Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Se recruteaza si din

Timișoara

Candidatul Ideal:

- studii medii/ avantaj studii superioare,

- 2 ani de experienta pe o pozitie similara,

- capacitate de exprimare si de sinteza bune,

-  capacitate de lucru cu cifrele in conditii de intrerupere dese,

- persoana energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta, rezistent la stres, atent la detalii, spirit de echipa,

- operare calculator (ex; Miscrosoft Office+ programul intern) si rapiditate.

Responsabilitati:

-  detine responsabilitatea operatiunilor de inregistrare a marfurilor din partea furnizorilor interni si externi si responsabilitatea operatiunilor de inregistrare a marfurilor catre clienti, cu implicare detaliata in aceste activitati, conform procedurilor interne de lucru,

-  tine legatura si conlucreaza detaliat cu departamentele din cadrul firmei,

-  planifica si optimizeaza operatiunile de transport marfuri, in scopul aprovizionarii sau/si livrarii,

-  pastreaza contactul cu furnizorii de servicii de transport intern sau extern,

-  coordoneaza activitatea gestionarilor si raporteaza periodic sau la cerere situatia stocurilor privind integritatea marfurilor si conditiile de depozitare, cat si aspecte legate de etica si eficienta activitatilor prestate.

- are rolul de a executa concret finalizarea activitatii de vanzari a organizatiei, tinand legatura intre depozit, departamentele de la sediu si clientul extern

Beneficii:

- un loc de munca stabil pe termen lung,

- posibilitati de promovare,

- salariu atractiv,

- telefon de serviciu,

- bonusuri in functie de performante.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Compania a fost fondata in 2002. In domeniul auto vopselele CARES PAINTS si-au castigat renumele ca fiind printre cele mai durabile si mai performante produse de acest gen din Europa. Folosite de mai toate companiile importante de pe mapamond specializate in productia autoturismelor - vopselele MIPA trebuiau sa ajunga si in Romania, una dintre tarile cu un export de autoturisme ridicat.
Acum la Timisoara vopselele MIPA ajung prin distribuitorul autorizat CARES PAINTS, o companie preocupata de aspectul si eleganta masinii tale. Iata de ce acest moment al patrunderii vopselelor MIPA in Romania poate fi inteles ca fiind pasul spre cea mai elaborata tehnologie in materie de vopsele auto, momentul in care masina dvs va capata o noua viata si va putea fi admirata oriunde va veti deplasa.
Vopselele MIPA sunt prezente in Romania in toata gama de culori si combinatii de culori existente pe piata internationala si avizate de marii producatori.
Alege MIPA- CARES PAINTS - alege eleganta si calitatea .
CARES PAINTS profesionistul tau pentru produse de vopsitorie auto si industriale