Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

58 Strada Lămâiței, București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal
- Studii medii finalizate / scoala profesionala;
- Experienţă in manipularea marfii – avantaj;
- Cunoştinţe de operare programe gestiune si lucrul cu scanner - avantaj;
- Persoană serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă, fără cazier judiciar;
- Cunostinte si experienta in domeniul IT.

Descrierea jobului
- Asigurarea mişcării echipamentelor in service;
- Efectuarea inventarului stocului de marfă ori de câte ori e necesar;
- Participare activă la operaţiunile de primire/predare a echipamentelor la/din depozitul firmei;
- Efectuarea operaţiunilor de intrare în service a echipamentelor;
- Efectuarea recepţiei fizice a echipamentelor la intrarea în depozitul firmei;
- Ambalarea şi securizarea mărfurilor în vederea livrării;
- Respectarea programului de livrări;

Descrierea companiei
EASY IT s-a dezvoltat continuu inca de cand a fost fondata in anul 2006, iar acum are un portofoliu solid si o pozitie importanta in industria IT.
Echipa noastra este formata din ingineri electronisti experimentati, oricand pregatiti sa faca fata diverselor probleme ale laptopurilor.
Suntem una dintre cele mai importante firme de service laptop din Bucuresti ce asiguram servicii de calitate la nivel national prin intermediul firmelor de curierat.
Avem in dotare echipamente speciale pentru service si diagnoza laptopuri ce ne permit realizarea unor interventii la cele mai inalte standarde.