Responsabil impachetare marfa depozit

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Candidatul ideal:
- Studii medii
- Persoana organizata, meticuloasa, sociabila, responsabila, serioasa;
- Capacitate buna de comunicare si relationare
- Capacitate de auto-organizare si de stabilire a prioritatilor;

Responsabilitati:
- Asigura ambalarea comenzilor
- Realizeaza strangerea comenzilor
- Supraveghează zona și echipa de lucratori
- Distribuie angajaților avizele pentru stranfgerea comenzilor
- Monitorizează îndeplinirea sarcinilor de către angajați
- Planifică programul de lucru al angajaților
- Analizeaza activitatea echipei
- Asigură respectarea de către lucrători a disciplinei de muncă, face propuneri de impunere a acțiunilor disciplinare asupra angajatilor care au savarsit o abatere disciplinara
- Organizează activitati de instruire a angajatilor la locul de munca și desfășurarea activităților educaționale pentru îmbunătățire competențelor angajator din echipă.
- Participă la inventarul patrimoniului companiei și la alte evenimente periodice care se află în zona de responsabilitate a depozitului.
*Doar CV-urile candidatilor ce corespund cerintelor mentionate vor fi luate in considerare.

  • Interviu online
  • Ce asteptari salariale aveti?