Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!

Candidatul ideal:

- preferabil studii superioare (avantaj studii tehnice)

- cunoştinţe în domeniul pieselor auto

- cunoștințe despre utilizarea programelor de identificare piese auto
- capacitatea de a lua decizii
- abilitatea de a lucra în echipă
- deprinderi de comunicare verbală
- cunoştinţe de operare pe calculator

Descrierea jobului:

- primește comenzile verbale, scrise, electronice a clientului si realizeaza identificarea pieselor in programul propriu cat si in programele pentru piese orginale

- documentează rezultatul analizei pe cererea de ofertă

- documentează răspunsul și consiliează clientul referitor la ofertă

- analizează cererile de ofertă primite de la clienți, din punct de vedere al capabilității organizației de a satisface cerințele specifice

Beneficii:
- pachet salarial atractiv

- bonusuri în funcție de performanță
- tichete de masă
- echipament de lucru
- lucru ȋntr-o echipă tȃnără și dinamică

- abonament la o retea de sănătate privată

Descrierea companiei

Autonet este furnizorul numărul 1* de servicii din domeniul auto pe piaţa românească şi îşi propune să-şi menţină poziţia de lider de piaţă şi de a creşte constant, oferind noi servicii şi soluţii pentru a răspunde cât mai bine nevoilor clienţilor săi.