Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

AUTONET IMPORT firma, lider de piaţă ȋn domeniul pieselor și al accesoriilor auto, dorim să ne ȋntregim echipa!

Candidatul ideal:

- studii superioare (de preferat tehnice)
- capacitatea de a lua decizii
- capacitatea de a lucra cu oamenii
- capacitate de planificare și organizare a activităților
- abilitatea de a lucra în echipă
- deprinderi de comunicare verbală
- cunoştinţe de operare pe calculator
- cunoştinţe în domeniul pieselor auto/camioane

Responsabilităţi:
- analizează cererile de ofertă primite de la clienți, din punct de vedere al capabilității organizației dea  satisface cerințele specifice
- documentează rezultatul analizei pe cererea de ofertă
- elaborează oferte și le transmite către clienți
- documentează răspunsul și consiliează clientul referitor la ofertă
- primește comenzile verbale, scrise, electronice a clientului

Beneficii oferite:
- pachet salarial atractiv
- bonuri de masă
- echipament de lucru
- lucru ȋntr-o echipă tȃnără și dinamică

Prin transmiterea datelor dumneavoastra personale va exprimați acordul expres şi neechivoc ca acestea să fie prelucrate de Autonet Import SRL în scopul înregistrării formularului și soluționării solicitării Dvs.