Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Descrierea postului

- Administrarea generala a platformelor si spatiilor de depozitare deseuri;
- Receptie calitativa si cantitativa a deseurilor primite;
- Gestionarea fluxului de deseuri (controlul stocurilor, corelarea si planificarea intrarilor si iesirilor de deseuri);
- Intocmirea documentelor si evidentelor de gestiune specifice;
- Respectarea cerintelor autorizatiei de mediu in depozit;
- Coordonarea si organizarea activitatilor zilnice;
- Planificarea activitatilor subordonatilor;
- Relationarea cu furnizorii;

Cerintele postului
- Studii medii sau superioare; studiile de specialitate (ecolog, ingineria mediului) reprezinta avantaj;
- Permis de conducere - categoria B (avantaj);
- Cunostinte bune de operare PC: MS Office, Outlook;
- Spirit organizatoric si calitati de lider, organizat, dinamic, disciplinat si metodic, bun negociator;

- Rezistenta la stres, persoana proactiva;
- Flexibilitate, atentie la detalii, planificare si organizare, adaptabilitate, asumarea responsabilitatii;
- Experienta in gestionarea de deseuri periculoase reprezinta