Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

730 - 910 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Recrutăm pentru clientul nostru - companie cu o tradiție de peste 20 de ani în livrarea de servicii IT, prezentă în 7 țări din Europa, America și Asia,  care pune la dispoziția clienților săi servicii personalizate de inginerie software, recrutare IT, consultanță digitală și finanțare, poziția de

Responsabil Financiar

Locație: Iași

Nr. poziții vacante: 1

Cerințe:

- studii superioare finalizate;
- cunoștințe de limba Engleză: nivel mediu - avansat;
- excelente abilități de analiză și atenție la detalii;
- capacitate de selecție, clasificare și interpretare eficientă a informațiilor;
- foarte bune abilități de comunicare și capacitate de adaptare;
- foarte bune abilități de prioritizare a activităților și de gestionare a timpului;
- prezență de spirit și stăpânire de sine în tratarea situațiilor neprevăzute sau urgente;
- abilități demonstrate de operare PC - pachetul Microsoft Office (Word si Excel, PowerPoint).

Constituie un avantaj:

- studiile în domeniul economic;
- experiență de lucru în cadrul unei poziții similare.

Responsabilități:

- menținerea relației cu instituții publice, în special cu administrațiile locale și centrale;
- îndeplinește atribuții de office management, administrative, logistică;
- menține relația cu clienții și furnizorii, lansarea comenzilor și aprovizionarea adecvată în funcție de necesitățile din cadrul companiei;
- întocmește documente în relație cu activitatea companiei: adeverințe, adrese, rapoarte,  facturi, deconturi justificative etc.;
- organizează documentele și menține arhiva existentă;
- realizează rapoarte săptămânale de activitate și transmite propunerile sale cu referire la aceasta.

Beneficii:

- pachet salarial atractiv: grilă salarizare, bonusuri de performanță, asigurare de sănătate;
- posibilitatea de promovare profesională, cu acces la oportunitățile interne de dezvoltare a unui plan de carieră;
- integrarea într-un mediu de lucru dinamic, multicultural;
- programe de training specifice activității.

Pentru mai multe informații despre companie, pozițiile vacante și serviciile pe care le oferim, vă rugăm să consultați site-ul

Train2Perform este o companie specializată în furnizarea de servicii profesioniste în domeniul Resurselor Umane. Echipa noastră oferă partenerilor de business soluții personalizate pentru optimizarea relațiilor interumane, acoperind următoarele domenii: recrutare și selecție de personal, training, consultanță și management al resurselor umane.