Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov

. MAURER IMOBILIARE . angajează responsabil financiar:

 CALITĂTI PROFESIONALE/ CERINTE:

  • studii superioare economice absolvite;
  • experiență în utilizarea platformelor de on-line banking – obligatoriu;
  • cunoaşterea limbii engleze avansat;
  • experiență în contabilitate primară - constituie avantaj;
  • permis de conducere cateoria B obligatoriu.

RESPONSABILITĂȚI:

Căutăm o persoană (coleg/colegă) dinamică, sociabilă, proactivă, pe care cifrele nu o obosesc, ci o ajută să-și construiască o imagine despre activitatea companiei și rezultatele echipei; fiind o persoană atentă la detalii, cu o capacitate ridicată de concentrare vei putea oricând să îți dezvolți continuu calitățile personale și abilitățile profesionale.

Totodată căutăm o persoană comunicabilă, care poate interacționa ușor atât cu clienții, cât și cu colegii, construind o relație de încredere de lungă durată.

În cadrul companiei noastre inițiativele nu se pedepsesc, ci sunt mereu încurajate, prin urmare o persoană deschisă plină de idei își va găsi mereu locul în echipa noastră. Creșterea ta înseamnă dezvoltarea noastră, iar dezvoltarea noastră cu siguranță va însemna și evoluția ta.

BENEFICII:

  • Pachet salarial atractiv;
  • condiții de lucru deosebite;
  • un mediu de lucru placut în care performanța este răsplătită;
  • alte bonusuri;
  • oportunitatea de a lucra într-o companie tânără și dinamică.

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia.