Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

Candidatul ideal

Persoană ordonată, organizată, dinamică si responsabilă;
Atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultat;
Capacitatea de a lucra eficient în echipă, de a respectarea termenele;
Inițiativă, perseverență, simțul detaliului si seriozitate;
De preferat să fi lucrat în domeniul instalațiilor de frig.

Descrierea jobului

Realizează recepția cantitativă și calitativă a mărfurilor primite de la furnizori
Asigură așezarea mărfii în depozit, fiind responsabil cu depozitarea și etichetarea corectă a materialelor
Actualizeaza portalul intern de comenzi, rezervă materialele și transmite necesarele de aprovizionat pentru stocurile de siguranță intervenții service
Pregătește livrările produselor solicitate de către birourile de Service București și țară (Galați/Cluj)
Întocmește actele de livrare (avize/AWB-uri), este răspunzator de expedierea conform termenelor solicitate, urmarește expedierea acestora în țară
Monitorizeaza lunar cantitatea și calitatea stocului, verifică concordanța stocului fizic cu cel scriptic.

Pachet beneficii

Salariu fix si tichete de masa

Descrierea companiei

Frigotehnica este jucător important în domeniul frigului industrial si comercial din România.

Pentru alte detalii: /