Adresa/ adresele jobului

Oradea

Se recruteaza si din

Oradea

Cautam un responsabil de depozit pentru COLUMBOVET.

Programul este de luni – vineri, 8 ore.

Ce cautam:

– o persoana cu experienta in munca in depozit

– o persoana organizata

– permis categoria B

– calificarea de tehnician veterinar constituie un avantaj

Descrierea postului:

– gestionarea marfurilor (depozitare, etichetare, manipulare)

– gestionarea documentelor fiscale conform normelor

– inventariere: inregistrarea si pastrarea informatiilor referitoare la situatia stocurilor

– preluarea, ambalarea, expedierea si facturarea comenzilor

Beneficii

– salariu de inceput 1500 lei NET cu posibilitate de crestere dupa perioada de proba

– transport asigurat

Clientul nostru:

Compania COLUMBOVET a fost infiintata in anul 2006 si comercializeaza suplimente nutritive pentru porumbei, fiind unul din liderii pe piata din Romania. Din 2007 este reprezentantul exclusiv pentru Romania a companiei ROHNFRIED. Misiunea noastra a fost încă de la început să oferim calitate columbofililor, sfaturi şi produse calitative care să ajute porumbeii să zboare mai repede, sa fie mai sanatoşi, mai pregatiti, mai puternici.