Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

133 Strada Podului, Sibiu

Roluri si responsabilitati:

Responsabil de realizarea instructiunilor si procedurilor de lucrul si implementarea lor

Responsabil de reducerea timpilor morti si cresterea OEE pe liniile de productie

    Profil:

    Absolvent  de liceu/ studii postliceale  profil tehnic electromecanic, mecanic
    Operare PC: MS Office
    Cunostinte limba engleza avansat;

    Cu sau fara experienta in lucrul cu liniile de productie.

    Cunostinte in lucrul cu sistemele mecanice

    Capabil sa tina prezentari si sa faca instruiri.

    Comunicare si relationare umana

    Lucru in echipa / Coordonare echipa

    Capacitate de analiza si sinteza

    Capacitate decizionala

    Viteza mare de reactie

    Oferta :

    Pachet de compensatii si beneficii foarte atractiv
    Oportunitati de dezvoltare de cariera in cadrul companiei;
    O echipa tanara si dinamica;
    Sansa de a gusta din succesul unui lider de piata.