Responsabil continut - Magazin online

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Doresti sa-ti incepi cariera intr-o echipa de tineri smart, plini de energie și dornici de mai mult, mai bine? Daca da, merita sa ne intalnim!

Cautam tineri entuziasmati, dornici sa invete si sa isi dezvolte carierea intr-un mediu prietenos si profesionist.

Tot ce vrem de la tine este sa fii harnic si serios iar noi iti promitem ca o sa te apreciem si o sa-ti respectam munca si timpul liber.

Cerinte:

• Persoana atenta la detalii, energica, cu atitudine serioasa, pozitiva

• Capacitate de adaptare si invatare rapida

• Orientare catre rezultat

 Bune abilitati de comunicare si prezentare a informatiei

Cunostinte operare PC

Responsabilitati:

• Introducerea si actualizarea produselor, preturilor si promotiilor prin intermediul platformei de administrarea a magazinului online;

• Verificarea periodica a corectitudinii informatiilor afisate pe toate platformele online de vanzare;

• Adaugarea pozelor, descrierilor produselor pe site

Beneficii:

• Contract de munca pe perioada nedeterminata

• Salariu fix motivant

• Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru sustinerea unui interviu. Succes!

Sc. Grup Editorial DZC  este o editura tanara pe piata de carte din Romania,dar cu o dezvoltare rapida si promitatoare. Principala activitate fiind publicarea si vanzarea materialelor didactice dedicate invatamantului Grup Editorial DZC administreaza si site-ul .