Responsabil continut - Magazin online

Adresa/ adresele jobului

București

Info firma:

Cine suntem? ... se numără printre primele site-uri ce pun la dispoziția publicului o gamă completă de materiale didactice necesare pe tot parcursul învățământului preuniversitar: auxiliare și cărți școlare, cărți beletristica, rechizite. Totodată, Libraria Delfin asigură o paletă variată de produse de papetarie si birotica

Cerinte:

• Experienta de lucru in administrarea magazinelor online

• Cunostinte ale paltformelor de vanzare online;

• Persoana atenta la detaliii, energica, cu atitudine serioasa, pozitiva

• Capacitate de adaptare si invatare rapida
• Orientare catre rezultat
• Cunostinte operare PC (MS Office)

Responsabilitati:

• Introducerea si actualizarea produselor, preturilor si promotiilor prin intermediul platformei de administrarea a magazinului online;

• Introducerea si actualizarea produselor, preturilor si promotiilor prin intermediul altor platforme decat cea de administrare a magazinului online;

• Verificarea periodica a corectitudinii informatiilor afisate pe toate platformele online de vanzare;

• Adaugarea pozelor, descrierilor produselor pe site

Beneficii:

• Contract de munca pe perioada nedeterminata

• Salariu fix motivant

• Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-un mediu de lucru profesionist si dinamic

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru sustinerea unui interviu. Succes!