Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

franceză, italiană

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 600 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabil Clienti - Italiana sau Franceza

Talen Hubster recruteaza pentru unul dintre clientii sai , o companie multinationala dedicata consultantei , managementului si recuperarii creditelor, un Responsabil Recuperari Creante.

Cerințe:

• Cunoştinţe operare PC;

• Aptitudini de comunicare şi relaţionare, persuasiune;

• Atenţie la detalii, capacitate de analiză şi sinteză;

• Cunoasterea limbii italiene sau franceze la un nivel mediu sau avansat;

• Studii: medii / superioare;

• Experienta dobandita intr-un post similar constituie un avantaj;

Responsabilitati:

• Analiza dosarelor din portofoliul propriu gestionabil;

• Gestionarea clienților pentru stabilirea termenelor de plată;

• Gestionarea eventualelor reclamații și a documentelor care provin de la debitori;

• Identificarea de solutii in vederea achitarii debitului;

Beneficii:

Oferta salarială adecvata la experiența profesionala detinuta în sectorul activităților de

recuperări de creanțe ( Entry level sau Senior level )

• Orar in ture, cu alternanta saptamanala, în intervalul orar 09:30 - 21:30 ( Full Time sau

Part Time ), de Luni pana Vineri;

• Pachet salarial motivant ( salariu fix + bonusuri atractive lunare, trimestriale si anuale);

• Tichete de Masa de 15,18 Ron pentru fiecare zi de prezenta;

• Creșterea salariului pe baza vechimii în firma noastră și a dezvoltării profesionale;

• Alte beneficii ( Asigurare medicală privată );

• Echipă tânără și dinamică;

• Team building;

• Cursuri de formare și dezvoltare personală;

• Posibilitate de a lucra în Europa (Madrid - München - Lyon - Londra);