Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

italiană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Echipa Telco este intr-o continua crestere si cautam un responsabil Back Office.

Candidatul ideal:

-experienta in activitatea de back office minim 1-2 ani

- de preferat experienta in controlul gestiunii, dar nu este o cerinta obligatorie

- capacitate de lucru in echipa, abilitati  de comunicare si relationare,

-abilitatea de a coordona o echipa

-problem solving

-cunostinte medii de limba italiana / engleza

-cunostinte de operare in pachetul Microsof Office

- persoana organizata, comunicativa, flexibila, atenta la detalii

-rapiditate in actiune, capacitate de invatare si asimilare pe termen lung

-stabilitate la locul de munca

-disponibilitate imediata

Responsabilitati:

-asigura suport administrativ pentru intreaga echipa de back office

-gestioneaza si coordoneaza echipa pentru a eficientiza productivitatea firmei si a departamentului de back office

-se asigura de verificarea calitativa si cantitativa a activitatii persoanelor din departament

-organizeaza si pune in aplicare planul pentru eficientizarea programului de lucru si pentru ajungerea la zi cu contractele semnate de catre consultantii de vanzari

-este responsabil de realizarea obiectivelor departamentului de back office

- va tine legatura si va realiza rapoarte asupra activitatii departamentului  si diverse research-uri la cererea coordonatorul de proiect etc.

Ce oferim:
- pachet salarial atractiv
- posibilitatea de dezvoltare intr-o echipa motivata si de viitor