Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Responsabilitati principale:

  • Răspunde tuturor solicitărilor (incidente, informații) venite din partea managerilor din toate țările care întâmpină dificultăți în utilizarea platformelor digitale ale fabricii;
  • Asigură suport și propune soluții, asigurand transmiterea problemei catre persoana potrivita, in cazul in care aceasta depaseste aria sa de responsabilitate;
  • Se asigură că părțile interesate primesc răspuns în timp util și într-un mod adecvat;
  • Actualizeaza și îmbunătățeste soluțiile oferite de toate echipele de asistență pentru a răspunde tuturor problemelor;
  • Menține și actualizează procedurile care descriu procesul de asistență pentru utilizatorii de platforme;
  • Măsoară nivelul de satisfacție în ceea ce privește rezolvarea probemelor și propune îmbunătățirea planurilor de acțiune.

Candidatul ideal:

  • Limba franceza si engleza- nivel avansat;
  • Cunoașterea pachetului Microsoft Office;
  • Experiență în utilizarea platformelor IS;
  • Familiar cu mediul digital în general;
  • Cunoștințe JIRA și Confluence Tools;
  • Cunostinte instrumente Adobe (AEM, Target, Social, Analytics, Campaign etc);
  • Abilitatea de a colabora cu membrii internaționali;
  • Abilitati de lucru in echipa.